WildWomani novembriloosi tingimused

Kampaania korraldajaks on WildWoman Ehtepood (OÜ WildWoman; registrikood 14164113).

KAMPAANIA AEG

Kampaania toimub 13.–29.11.2019.

AUHINNAD

Kampaania peaauhinnaks on 100 € WildWoman Ehtepoe kinkekaart. Kinkekaart kehtib 6 kuud alates väljaandmise kuupäevast ning seda saab kasutada nii WildWoman Ehtepoe füüsilises kaupluses Tallinnas Narva mnt 5 kui ka veebipoes.

LOTERIIS OSALEMISE KORD

Loteriis osalemisega annad WildWoman Ehtepoele nõusoleku kampaaniaveebi sisestatud andmeid töödelda, mh saada WildWomanilt kampaaniaga seotud teavitusi ning maksimaalselt kaks korda koos ka uudiskirja. Soovi korral saab sellest hiljem igal ajal loobuda.

Võiduvõimaluse suurendamiseks saab koguda lisahääli. Registreerides end kampaaniasse, saab osaleja 1 hääle. Osalejal on võimalus koguda lisahääli, kui ta saadab sõpradele virtuaalseid kutseid loteriis osalema. Häälte arvestus toimub e-posti aadressi alusel.

NB! Süsteem salvestab ainult need e-postiaadressid, mis sisestatakse esilehel loosis osalemise sooviga. Ühtegi teist e-posti aadressi ei salvestata ja neid kasutatakse vaid mängu jagamiseks. Võitja loositakse 29. novembril 2019.

KUIDAS AUHINNAD KÄTTE SAAB?

Võitjaga võtab WildWoman ühendust e-posti aadressil, mis on sisestatud kampaaniaveebi, hiljemalt 02.12.2019. Võitjal on õigus auhinnast loobuda, saamata loobumise eest kompensatsiooni. Auhinda ei asendata osaleja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhinna maksumust rahas või mõnel muul viisil. Auhinda ei väljastata WildWomani töötajatele.

LISAINFO

Küsimuste korral palun kirjuta e-kiri pealkirjaga e-posti aadressile sales@wildwoman.ee!

Korraldaja jätab endale õiguse muuta kampaania reegleid ette teatamata. Vääramatu jõu ilmnemisel on WildWomanil õigus kampaania ühepoolselt katkestada, avaldades vastava teate oma kodulehel ning Facebooki lehel.

Head loosiõnne!