Kliendid meist

MIS MEIE FÄNNID MEIE KOHTA RÄÄGIVAD?

Jäta tagasiside

Janela

Imelised ehted ja ülikiire saatmine :) Tänu teile olen oma ehtekarpi soetanud mitmed kaunitarid ja ei taha enam kanda suvalisi helmeid, vaid iseloomuga ja päris ehteid. Aitäh!

Evelin

Imekena on kogu WildMe sari! Minu sügav kummardus disaineritele! Edu ja imelist sügist teile kõigile!

Kaja

Kift pood ägedate ehete ja hubaselt kutsuva interjööriga. Sealt ei taha kuidagi minema minna. Nii et: metsik soovitus;)

Ene

Aga ikkagi-see üks iseloomu kiusamise pood teil!

Aile

Mina tänan oma imelise käeketi eest, see tunne mis mõne hetke pärast mind tabas oli sõnu seletamatu. See oli meeletu energia tunnetus, liblikate lend kõhus koos joovastava peapööritusega. Neil ehetel on võimas vägi, minu sügav kummardus.‬‬‬

Erika

Ega enam küll ei imesta üldse,et isegi kinnised eestlased Teie poodi ja imelist suhtumist kiidavad.Olen sõnatu!

Anu

Sain täna oma tellitud kauba kätte. Ehted on imeilusad! Minul oli 22.6.2019 hõbepulmad. Siis 25 aastat abielus oldud ja ma soovisin selleks päevaks midagi erilist kingitust.Otsisin kaua ja otsimine andis tulemust. Ehted on siis minu mehe poolt kingituseks mulle! Olen väga rahul!!! Suur aitäh teile!!

Helen

Kõik ehted on üliilusad ja olen ostuga väga rahul!

Valjana

Leidsin endale imelised kõrvarõngad teie e-poest. Kaunis kaelaehe ning uhke sõrmus leidsid endale imelised kaaslased. Tellimine teie lehelt on mugav, saadetis jõudis kohale imekiiresti. Meeldivaid kosilasi ehetele!

Gerli

Pood, kus on nii hubane ja kus sa oled ümbritsetud justkui sügavast samblametsast ning seal on alati sõber, kellelt nõu küsida. Imeline!

Helle

Wildwomani ehted on ilmeksimatult äratuntavad, see on tõesti selline hõimutunne, kui näed mõnda naist neid ehteid kandmas. Erilised ja väega!!